Tootja: BakkerElkhuizen
Mudel: BNEQR110
EAN: 8719274673194
BakkerElkhuizen Q-riser 110. Maksimaalne kaal (mahutavus): 15 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 61 cm (24"). Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Läbipaistev
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 15 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 61 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 75 - 105 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 370 mm |
| Sügavus | 281 mm |
| Kõrgus | 76 mm |
| Kaal | 1,2 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Madalmaad |