Tootja: BakkerElkhuizen
Mudel: BNEFG809416
EAN: 8719747106648
BakkerElkhuizen Filex Galaxy Modular Flex Dual. Paigaldus: Clamp/Grommet, Maksimaalne kaal (mahutavus): 24 kg, Ekraani minimaalne suurus: 50,8 cm (20"), Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -45 - 90°. Toote värv: Hõbe
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 24 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 50,8 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 76,2 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/kaitsekrae |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Klambrikinnitusega laua paksus (suurim) | 8 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Reguleeritav sügavus | |
| Sühavuse reguleerimisvahemik | 80 - 610 mm |
| Kaldenurk | -45 - 90 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Liikumisulatus | -100 - 100 ° |
| Juhtmehaldus | |
| Pööratavus | |
| Pakendi sisu | |
| Sisaldab mutrivõtit | |
| Mutrivõtme tüüp | Kuuskantvõti |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1104 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 305 mm |
| Kaal | 5,93 kg |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 400 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 6,72 kg |