Tootja: BakkerElkhuizen
Mudel: BNEFG809421
EAN: 8719747101032
BakkerElkhuizen Filex Galaxy Modular Dual. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 24 kg, Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -60 - 110°. Toote värv: Must, Hõbe
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 24 kg |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 12 kg |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Klambrikinnitusega laua paksus (suurim) | 8 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 246 - 551 mm |
| Reguleeritav sügavus | |
| Sühavuse reguleerimisvahemik | 58 - 536 mm |
| Kaldenurk | -60 - 110 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Juhtmehaldus | |
| Kalde reguleerimine | |
| Sisseehitatud gaasivedru | |
| Pööratavus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 6,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |