| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS MHS01K Must Laud | €38.85 |
|
datatronic.fi |
Asus Mhs01K Musta | €43.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 2,6 kg |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Lihtne paigaldada | |
| Sertifikaat | TCO Edge |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 0 - 130 mm |
| Kaldenurk | -5 - 33 ° |
| Pöördenurga ulatus | -90 - 90 ° |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90 ° |
| Teleskoopiline | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 211,3 mm |
| Sügavus | 262,7 mm |
| Kõrgus | 380,7 mm |
| Kaal | 2,6 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Muud funktsioonid | |
| Rattad | |
| Tehnilised andmed | |
| Ühilduvad tooted | C420A,VE208,C422A,VK228,VP228,VS228,VS229,VE228,VC239,VP239,C423A,C424A,VE247,VS247,VS248 |