Tootja: AISENS
Mudel: WT55TSE-057
EAN: 8436574704266
AISENS WT55TSE-057. Paigaldus: Kruvid, Maksimaalne kaal (mahutavus): 30 kg, Ekraani minimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Ekraani maksimaalne suurus: 139,7 cm (55"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 400 x 400 mm. Kaldenurk: -10 - 3°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Seinaklamber Aisens ECO Pööratav Kohandatav Televiisor Monitor Must | €20.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 81,3 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 139,7 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldus | Kruvid |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 400 x 400 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100,200 x 100,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Reguleeritav sügavus | |
| Sühavuse reguleerimisvahemik | 62 - 212 mm |
| Kaldenurk | -10 - 3 ° |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90 ° |
| Pöörlemispunktide arv | 2 |
| Kalde reguleerimine | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 318 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 485 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 315 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 18,6 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Juhend | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 233 mm |
| Pakendi sügavus | 58 mm |
| Pakendi kõrgus | 303 mm |
| Pakendi kaal | 1,86 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |