Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 78 - 168 mm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 545 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 715 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 375 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 16,6 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 146128,125 cm³ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kõrgus | 168 mm |
| Pakendi laius | 68 mm |
| Pakendi sügavus | 355 mm |
| Pakendi kõrgus | 529 mm |
| Pakendi ruumala | 12770,06 cm³ |
| Pakendi kaal | 1,66 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |