Tootja: AISENS
Mudel: DT32TSR-147
EAN: 8436574708547
AISENS DT32TSR-147. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 9 kg, Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kaldenurk: -45 - 45°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Soporte para Monitor y TV Aisens DT32TSR-147/ hasta 9kg | €23.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8,5 cm |
| Klambrikinnitusega laua paksus (suurim) | 8,5 cm |
| Paigaldusläbiviiguga laua paksus (suurim) | 4 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalpaigutus/vertikaalpaigutus |
| Lihtne paigaldada | Jah |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -45 - 45 ° |
| Pöördenurk | 360 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Hoidikute arv | 1 |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas klamber | Jah |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Juhend | Jah |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 270 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 445 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 310 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 17,9 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 37246,5 cm³ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 458,5 mm |
| Kõrgus | 407 mm |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 428 mm |
| Pakendi kõrgus | 97 mm |
| Pakendi ruumala | 5189,5 cm³ |
| Pakendi kaal | 2,98 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |