Tootja: AISENS
Mudel: DT27TSR-065
EAN: 8436574704884
AISENS DT27TSR-065. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 12 kg, Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17"), Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -45 - 45°. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 12 kg |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 6 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Sobilik teleri jaoks | |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 245 - 400 mm |
| Kaldenurk | -45 - 45 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Liikumisulatus | -40 - 40 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 275 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 435 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 112 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,2 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 13398 cm³ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 737 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 570 mm |
| Pakendi laius | 275 mm |
| Pakendi sügavus | 435 mm |
| Pakendi kõrgus | 112 mm |
| Pakendi ruumala | 13398 cm³ |
| Pakendi kaal | 5,2 kg |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Juhend | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |