Tootja: ACT
Mudel: AC8336
EAN: 8716065508567
ACT AC8336. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 18 kg, Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -70 - 70°. Toote värv: Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ACT AC8336 - Monitorarm | €49.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 18 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 9 kg |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8,8 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 0 - 420 mm |
| Reguleeritav sügavus | Jah |
| Kaldenurk | -70 - 70 ° |
| Pöördenurk | 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Pöörlemispunktide arv | 3 |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 422 mm |
| Pakendi sügavus | 175 mm |
| Pakendi kõrgus | 115 mm |
| Pakendi kaal | 3,92 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |