Tootja: Sandberg
Mudel: 440-69
EAN: 5052183763505
Sandberg USB to 30-pin Charge 5m. Toote värv: Valge, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: Apple 30-pin. Pakendi tüüp: Blisterpakend, Pakendi laius: 70 mm, Pakendi sügavus: 35 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Sandberg USB to 30-pin Charge 5m mobile phone cable | €21.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | Apple 30-pin |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Ühilduvus | iPad 1/2/3, iPhone 3/4/4S, iPod |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Pakendi laius | 70 mm |
| Pakendi sügavus | 35 mm |
| Pakendi kõrgus | 220 mm |
| Pakendi kaal | 122 g |
| Kogus pakis | 1 tk |