Tootja: AISENS
Mudel: A109-0348
EAN: 8436574703580
AISENS A109-0348. Toote värv: Must, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: 3,5 mm. Pakendi laius: 120 mm, Pakendi sügavus: 160 mm, Pakendi kõrgus: 5 mm. Põhikasti (välimise) laius: 500 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 320 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 210 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A109-0348 câble de téléphone portable Noir 0,15 m USB C 3,5 mm | €9.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Pistmik 2 | 3,5 mm |
| Isehäälestuv | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 5 mm |
| Pakendi kaal | 20 g |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 500 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 320 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 210 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,9 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 33600 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 250 tk |