Tootja: 2-Power
Mudel: MBI0005A
EAN: 5055190123829
2-Power MBI0005A. Toote tüüp: Patarei, Toote värv: Valge, Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion). Laius: 33 mm, Kõrgus: 53 mm, Sügavus: 6 mm. Kogus pakis: 1 tk. Ühilduvad tooted: Nokia 2100, 3200, 3300, 6200, 6610, 6610i, 7210, 7250, 7250i, Kaasasolevate akude arv: 1 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Patarei |
| Toote värv | Valge |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 780 mAh |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 33 mm |
| Kõrgus | 53 mm |
| Sügavus | 6 mm |
| Kaal | 18 g |
| Muud funktsioonid | |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |
| Ühilduvad tooted | Nokia 2100, 3200, 3300, 6200, 6610, 6610i, 7210, 7250, 7250i |