Tootja: Sony
Mudel: 1311-4315
EAN: 7311271600305
Sony SCSH20S. Karbi tüüp: Foolio, Brändiühilduvus: Sony, Ühilduvus: Xperia XA2 Ultra, Ekraani maksimaalne suurus: 15,2 cm (6"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Hõbe, Töölaua alus
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15,2 cm |
| Karbi tüüp | Foolio |
| Materjal | Kunstnahk, Polükarbonaat |
| Toote värv | Hõbe |
| Brändiühilduvus | Sony |
| Ühilduvus | Xperia XA2 Ultra |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Veekindel |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX5 |
| Sisseehitatud aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 83,9 mm |
| Kõrgus | 164,2 mm |
| Sügavus | 15,3 mm |
| Kaal | 75 g |