Tootja: Sandberg
Mudel: 405-39
EAN: 5705730405396
Sandberg Cover iPhone 6 Plus hard Black. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 6 Plus, Ekraani maksimaalne suurus: 14 cm (5.5"), Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Sandberg Cover iPhone 6 Plus hard Black | €9.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 14 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 6 Plus |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 25 mm |
| Pakendi kõrgus | 166 mm |
| Pakendi kaal | 60 g |