Tootja: Samsung
Mudel: EF-EA326PWEGEE
EAN: 8806092052628
Samsung S View. Karbi tüüp: Rahakotiümbris, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy A32 5G, Ekraani maksimaalne suurus: 16,5 cm (6.5"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Valge, Kaarditaskute arv: 1
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Samsung S View mobiiltelefoni ümbris 16,5 cm (6.5") Rahakotiümbris Valge | €9.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,5 cm |
| Karbi tüüp | Rahakotiümbris |
| Toote värv | Valge |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy A32 5G |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Kaarditasku | |
| Kaarditaskute arv | 1 |
| Sisseehitatud aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 166,1 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Sügavus | 79,9 mm |
| Kaal | 59 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |