Tootja: Samsung
Mudel: GP-FWA546AMABQ
EAN: 8809397457303
Samsung GP-FWA546AMABQ. Karbi tüüp: Rahakotiümbris, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy A54 5G, Ekraani maksimaalne suurus: 16,3 cm (6.4"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must, Kaarditaskute arv: 1
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG GP-FWA546AMA | €14.91 |
|
www.topbiz.fr |
Samsung GP-FWA546AMABQ coque de protection pour téléphones portables 16,3 cm (6.4") Étui avec portefeuille Noir | €21.96 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,3 cm |
| Karbi tüüp | Rahakotiümbris |
| Materjal | Polükarbonaat, Polüuretaan |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy A54 5G |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaarditasku | Jah |
| Kaarditaskute arv | 1 |
| Kaitseomadused | Kukkumiskindel, Kriimukindel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 82 mm |
| Kõrgus | 160 mm |
| Sügavus | 15 mm |
| Kaal | 86 g |