Tootja: Samsung
Mudel: GP-FWA217AMABW
EAN: 8809236087500
Samsung GP-FWA217AMA. Karbi tüüp: Klapiga kaas, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy A21s, Ekraani maksimaalne suurus: 16,3 cm (6.4"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must, Kaarditaskute arv: 1
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG FLIP WALLET | €42.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,3 cm |
| Karbi tüüp | Klapiga kaas |
| Materjal | Polükarbonaat, Polüuretaan |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy A21s |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Kaarditasku | |
| Kaarditaskute arv | 1 |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 79,5 mm |
| Kõrgus | 166 mm |
| Sügavus | 13,5 mm |
| Kaal | 62 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |