Tootja: Samsung
Mudel: GP-FPA146VAATW
EAN: 6976068910008
Samsung GP-FPA146VAATW. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: A14 / A14 5G, Ekraani maksimaalne suurus: 16,8 cm (6.6"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Läbipaistev
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,8 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Termoplast-polüuretaan (TPU) |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | A14 / A14 5G |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80,1 mm |
| Kõrgus | 169,5 mm |
| Sügavus | 12,3 mm |
| Kaal | 31 g |