Tootja: Samsung
Mudel: EF-XG985FGEGEU
EAN: 8806090273575
Samsung EF-XG985. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy S20+, Ekraani maksimaalne suurus: 17 cm (6.7"), Pinnakujundus: Muster, Toote värv: Roheline
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 17 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Polüetüleentereftalaat (PET) |
| Toote värv | Roheline |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S20+ |
| Pinnakujundus | Muster |
| Töölaua alus | |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 77,1 mm |
| Kõrgus | 163,6 mm |
| Sügavus | 10,6 mm |
| Kaal | 21 g |