Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 11,4 cm |
| Karbi tüüp | Foolio |
| Toote värv | Valge |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy J1 2016 |
| Töölaua alus | |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Kriimukindel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 72,6 mm |
| Kõrgus | 134,6 mm |
| Sügavus | 13,4 mm |
| Kaal | 41 g |
| Muud funktsioonid | |
| Koti kandmisviis | Kott, Käeshoitav (kandmiseks), Tasku (kandmiseks) |