| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Samsung Galaxy S22+ Leather Cover Green | €72.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,8 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Ehtne nahk |
| Toote värv | Roheline |
| Värvi nimi | Forest Green |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Samsung Galaxy S22+ |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 79,7 mm |
| Sügavus | 11,2 mm |
| Kõrgus | 161,3 mm |
| Kaal | 27 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Tehnilised andmed | |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | 3926909790 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 190,2 mm |
| Pakendi sügavus | 87,2 mm |
| Pakendi kõrgus | 15,7 mm |
| Pakendi kaal | 57 g |