Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 17 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Nahk |
| Toote värv | Hall |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S20+ |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 77,4 mm |
| Kõrgus | 163,5 mm |
| Sügavus | 11 mm |
| Kaal | 21 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |