Tootja: Samsung
Mudel: EF-RG985CBEGEU
EAN: 8806090264115
Samsung EF-RG985. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy S20+, Ekraani maksimaalne suurus: 17 cm (6.7"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must, Töölaua alus
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 17 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S20+ |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Peegeldavad elemendid | |
| Kaitseomadused | Põrutuskindel, Kriimukindel, Löögikindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 78 mm |
| Kõrgus | 168,4 mm |
| Sügavus | 13,2 mm |
| Kaal | 55 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |