Tootja: Samsung
Mudel: EF-QG998TTEGWW
EAN: 8806090839825
Samsung EF-QG998. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy S21 Ultra, Ekraani maksimaalne suurus: 17,3 cm (6.8"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Läbipaistev
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Samsung Galaxy S21 Ultra Clear Cover Transparent | €10.00 |
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG CLEAR COVER EF-QG998 | €24.94 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 17,3 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S21 Ultra |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 197,4 mm |
| Pakendi sügavus | 86,8 mm |
| Pakendi kõrgus | 14,8 mm |
| Pakendi kaal | 70 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 31 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |