Tootja: Samsung
Mudel: EF-QG990CTEGWW
EAN: 8806092642591
Samsung EF-QG990 mobiiltelefoni ümbris on ideaalne kaitsevahend Galaxy S21 FE jaoks. See läbipaistev kate ei varja telefoni stiilset disaini, vaid pakub samal ajal ülimat kaitset seadmele. Karp on valmistatud kolmest materjalist - polükarbonaadist, polümetüülmetakrülaadist ja termoplastilisest polüuretaanist, mis tagavad tavalise kulumise ja kriimustuste ning juhuslike kukkumiste eest kaitsmise, hoides teie telefoni ohutu ja turvalisena. Karp on löögikindel ja kriimustuskindel, lisaks tagab täpne sobivus teie telefoni nuppude, portide ja kaamerate õige paigutuse. Kaitsev kate sobib ideaalselt Galaxy S21 FE-le, mille maksimaalne ekraani suurus on 16,3 cm või 6,4 tolli. Karp lisab seadmele klassikalise monokromaadilise pinnakujunduse, ning kauba kogukaal on 67 grammi, sügavus 83,5 mm, kõrgus 13,2 mm ja laius 185,6 mm. Tänu kergele kaalule ainult 23 grammi, on Samsung EF-QG990 mobiiltelefoni ümbrisel õhuke ja kerge disain, mis sobib suurepäraselt taskusse või kotti panemiseks, lisamata telefoni kaalu. See on usaldusväärne ja tõhus caser, mis pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Samsung EF-QG990 - Achterzijde behuizing voor mobiele telefoon | €18.27 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,3 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Polükarbonaat, Polümetüülmetakrülaat (PMMA), Termoplast-polüuretaan (TPU) |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S21 FE |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 77,6 mm |
| Sügavus | 10,4 mm |
| Kõrgus | 158,8 mm |
| Kaal | 23 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 185,6 mm |
| Pakendi sügavus | 83,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 13,2 mm |
| Pakendi kaal | 67 g |