Tootja: Samsung
Mudel: EF-QF936CTEGWW
EAN: 8806094677560
Samsung EF-QF936. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy Z Fold 4, Ekraani maksimaalne suurus: 19,3 cm (7.6"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Läbipaistev
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Samsung Galaxy Z Fold4 Clear Edge Cover | €69.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 19,3 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy Z Fold 4 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Lihtne kasutada | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 66,4 mm |
| Kõrgus | 157,6 mm |
| Sügavus | 19,2 mm |
| Kaal | 21,5 g |