Tootja: Samsung
Mudel: EF-QA326TBEGEU
EAN: 8806092119352
Samsung EF-QA326TBEGEU. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy A32 5G, Ekraani maksimaalne suurus: 16,5 cm (6.5"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Samsung Galaxy A32 5G Soft Clear Cover Black | €5.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,5 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Termoplast-polüuretaan (TPU) |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy A32 5G |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Kaitseomadused | Antibakteriaalne, Põrutuskindel, Kriimukindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80,2 mm |
| Kõrgus | 168,2 mm |
| Sügavus | 12,2 mm |
| Kaal | 40,1 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |