Tootja: Samsung
Mudel: EF-PJ730CFEGWW
EAN: 8806088828275
Samsung EF-PJ730. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy J7 2017, Ekraani maksimaalne suurus: 14 cm (5.5"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Kuld
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Divu kārtu vāciņš Samsung Galaxy J7 (2017) Dual Layer Cover Gold | €1.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 14 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Kuld |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy J7 2017 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 78,8 mm |
| Kõrgus | 154,5 mm |
| Sügavus | 10,4 mm |
| Kaal | 32,8 g |
| Muud funktsioonid | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |