Tootja: Samsung
Mudel: EF-PG990TVEGWW
EAN: 8806092653603
Samsung EF-PG990TVEGWW. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy S21 FE, Ekraani maksimaalne suurus: 16,3 cm (6.41"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Lavendel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG EF-PG990 | €27.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,3 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Silikoon |
| Toote värv | Lavendel |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S21 FE |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 77,4 mm |
| Sügavus | 11,7 mm |
| Kõrgus | 159,2 mm |
| Kaal | 28 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 188,5 mm |
| Pakendi sügavus | 87 mm |
| Pakendi kõrgus | 13,3 mm |
| Pakendi kaal | 56 g |