Tootja: Samsung
Mudel: EF-PG988TJEGEU
EAN: 8806090302565
Samsung EF-PG988. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy S20 Ultra, Ekraani maksimaalne suurus: 17,5 cm (6.9"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Hall
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 17,5 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Silikoon |
| Toote värv | Hall |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S20 Ultra |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kaitseomadused | Põrutuskindel, Kriimukindel, Löögikindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 78,6 mm |
| Kõrgus | 167,8 mm |
| Sügavus | 11,4 mm |
| Kaal | 24 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |