Tootja: Samsung
Mudel: EF-NS906PJEGEW
EAN: 8806094001006
Samsung EF-NS906P. Karbi tüüp: Klapiga kaas, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Samsung Galaxy S22+, Ekraani maksimaalne suurus: 16,8 cm (6.6"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG EF-NS906 | €21.45 |
|
www.topbiz.fr |
Samsung EF-NS906P coque de protection pour téléphones portables 16,8 cm (6.6") Folio porte carte Gris | €34.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,8 cm |
| Karbi tüüp | Klapiga kaas |
| Toote värv | Hall |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Samsung Galaxy S22+ |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaarditasku | |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 82 mm |
| Sügavus | 14,7 mm |
| Kõrgus | 161,3 mm |
| Kaal | 88 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Tehnilised andmed | |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | 8543709099 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 186 mm |
| Pakendi sügavus | 87,2 mm |
| Pakendi kõrgus | 18,4 mm |
| Pakendi kaal | 88 g |