Tootja: Samsung
Mudel: EF-MS901CWEGWW
EAN: 8806092979574
Samsung EF-MS901C. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy S22, Ekraani maksimaalne suurus: 15,5 cm (6.1"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Valge
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15,5 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Valge |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S22 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 81,9 mm |
| Pakendi sügavus | 15,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 178,7 mm |
| Pakendi kaal | 59 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 74,9 mm |
| Sügavus | 10,5 mm |
| Kõrgus | 150,2 mm |
| Kaal | 34 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Tehnilised andmed | |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | 3926909790 |