Tootja: Samsung
Mudel: EF-KG996CWEGWW
EAN: 8806090839931
Samsung EF-KG996. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy S21+, Ekraani maksimaalne suurus: 17 cm (6.7"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 17 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Valge |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S21+ |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80,1 mm |
| Kõrgus | 164,5 mm |
| Sügavus | 11,8 mm |
| Kaal | 47,9 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |