Tootja: Samsung
Mudel: EF-KG980CBEGEU
EAN: 8806090273650
Samsung EF-KG980. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy S20, Ekraani maksimaalne suurus: 15,8 cm (6.2"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Samsung EF-KG980 mobiiltelefoni ümbris 15,8 cm (6.2") Kate Must | €48.84 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15,8 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S20 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 71,2 mm |
| Kõrgus | 154,7 mm |
| Sügavus | 11 mm |
| Kaal | 25,5 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |