Tootja: Samsung
Mudel: EF-GG960FREGWW
EAN: 8801643098780
Samsung EF-GG960. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy S9, Ekraani maksimaalne suurus: 14,7 cm (5.8"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Punane
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung EF-GG960 mobiiltelefoni ümbris 14,7 cm (5.8") Kate Punane | €34.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 14,7 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Kangas |
| Toote värv | Punane |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S9 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 72,7 mm |
| Kõrgus | 150,1 mm |
| Sügavus | 11,9 mm |
| Kaal | 18,2 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |