Tootja: Samsung
Mudel: EF-AJ610CREGWW
EAN: 8801643587581
Samsung EF-AJ610. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy J6 Plus, Ekraani maksimaalne suurus: 15,2 cm (6"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Punane
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15,2 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Punane |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy J6 Plus |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 79,2 mm |
| Kõrgus | 160,9 mm |
| Sügavus | 10,1 mm |
| Kaal | 19 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |