Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 13,2 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy J5 (2016) |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Kriimukindel |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 15 mm |
| Pakendi sügavus | 95 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 32 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 74,9 mm |
| Kõrgus | 147,6 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Kaal | 14,3 g |
| Muud funktsioonid | |
| Kogus | 1 |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 80 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 180 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 152 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 2880 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 220 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 290 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 220 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,98 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 40 tk |
| Transpordikasti laius | 9,5 cm |
| Transpordikasti pikkus | 13 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 20 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 412 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |