Tootja: PanzerGlass
Mudel: SAFE95320
EAN: 5711724953200
PanzerGlass Samsung SAFE by TPU Case. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Samsung - Galaxy S23, Toote värv: Läbipaistev
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
PanzerGlass SAFE. by ™ Case Samsung Galaxy S23 | Transparent (SAFE95320) | €45.23 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Termoplast-polüuretaan (TPU) |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Samsung - Galaxy S23 |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel |
| Kolletumisvastane kaitse | Jah |
| Lihtne kasutada | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 18 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 64 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 74 mm |
| Sügavus | 11 mm |
| Kõrgus | 147 mm |
| Paksus | 1,1 cm |
| Kaal | 24 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 3926909790 |