Tootja: PanzerGlass
Mudel: 0443
EAN: 5711724004438
PanzerGlass Samsung Galaxy A24 HardCase - (443). Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Samsung - Galaxy A24, Toote värv: Läbipaistev
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Samsung - Galaxy A24 |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel, Antibakteriaalne |
| Kolletumisvastane kaitse | |
| Sõjaväe standard | MIL-STD-810H |
| Oleofoobne kate | |
| Lihtne kasutada | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 18 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 83 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 77 mm |
| Kõrgus | 164 mm |
| Sügavus | 11 mm |
| Paksus | 1,1 cm |
| Kaal | 32 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 3926909790 |