Tootja: PanzerGlass
Mudel: SAFE95676
EAN: 5711724956768
PanzerGlass SAFE95676. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Samsung - Galaxy S24 Plus, Toote värv: Läbipaistev
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
PanzerGlass SAFE95676 matkapuhelimen suojakotelo Suojus Läpinäkyvä | €16.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Samsung - Galaxy S24 Plus |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel |
| Lihtne kasutada | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 108 mm |
| Pakendi sügavus | 11 mm |
| Pakendi kõrgus | 196 mm |
| Pakendi kaal | 56 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 78 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Kõrgus | 160 mm |
| Paksus | 1 cm |
| Kaal | 31 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 3926909090 |