Tootja: PanzerGlass
Mudel: 0283
EAN: 5711724002830
PanzerGlass 0283. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: Apple - iPhone 12, Apple - iPhone 12 Pro, Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Oranž
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
techarena.lt |
PanzerGlass ClearCase iPhone 12/12 Pro Orange AB | €8.32 |
|
mts.ee |
PanzerGlass 0283 mobiiltelefoni ümbris Kate Oranž | €15.24 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Karastatud klaas, Polüetüleentereftalaat (PET), Termoplast-polüuretaan (TPU) |
| Toote värv | Oranž |
| Värvi nimi | PanzerGlass™ Orange |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | Apple - iPhone 12, Apple - iPhone 12 Pro |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel, Antibakteriaalne |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Kolletumisvastane kaitse | |
| Sõjaväe standard | MIL-STD-810H |
| Oleofoobne kate | |
| Lihtne kasutada | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 108 mm |
| Pakendi sügavus | 17 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 79 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,6 mm |
| Sügavus | 0,8 mm |
| Kõrgus | 145,8 mm |
| Paksus | 0,8 mm |
| Kaal | 26 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 7007190000 |