Tootja: PanzerGlass
Mudel: 0235
EAN: 5711724002359
PanzerGlass 0235. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Samsung - Galaxy S20, Ekraani maksimaalne suurus: 15,8 cm (6.2"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Läbipaistev
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15,8 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Karastatud klaas, Polüetüleentereftalaat (PET), Termoplast-polüuretaan (TPU) |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Värvi nimi | Transparent |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Samsung - Galaxy S20 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | Ei |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel, Antibakteriaalne |
| Näpujälgede vastane kaitse | Jah |
| Sisseehitatud aku | Ei |
| Kolletumisvastane kaitse | Jah |
| Oleofoobne kate | Jah |
| Lihtne kasutada | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 108 mm |
| Pakendi sügavus | 17 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 69 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 64,8 mm |
| Sügavus | 0,775 mm |
| Kõrgus | 147,4 mm |
| Paksus | 0,775 mm |
| Kaal | 26 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 7007190000 |