Tootja: dbramante1928
Mudel: RESXCL004119
EAN: 5711428041197
dbramante1928 RESXCL004119. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy Xcover 5, Ekraani maksimaalne suurus: 13,5 cm (5.3"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Läbipaistev
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 RESXCL004119 matkapuhelimen suojakotelo 13,5 cm (5.3") Suojus Läpinäkyvä | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 13,5 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Taaskasutatud plast |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy Xcover 5 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Kukkumiskindel, Tolmukindel, Kriimukindel |
| Traadita laadimine | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 78,2 mm |
| Pakendi sügavus | 11 mm |
| Pakendi kõrgus | 163,5 mm |
| Pakendi kaal | 28 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 78,2 mm |
| Kõrgus | 163,5 mm |
| Sügavus | 11 mm |
| Kaal | 28 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 1440 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 200 mm |
| Põhikastid (välimine) kaubaaluse kihi kohta (EL) | 48 tk |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 140 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 295 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 385 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 8260 cm³ |