Tootja: dbramante1928
Mudel: OS67BL001868
EAN: 5711428018687
dbramante1928 Oslo. Karbi tüüp: Foolio, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 15 Pro Max, Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must, Kaarditaskute arv: 1
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 Oslo matkapuhelimen suojakotelo Folio-kotelo Musta | €22.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Karbi tüüp | Foolio |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 15 Pro Max |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kinnitamise tüüp | Magnetiga kinnitus |
| Kaarditasku | Jah |
| Kaarditaskute arv | 1 |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Kriimukindel |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 117 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 148 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 86 mm |
| Sügavus | 15 mm |
| Kõrgus | 165 mm |
| Kaal | 80 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 30 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 390 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 245 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 240 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,18 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 22932 cm³ |
| ÜK tariifikood | 3926 90 97 90 |
| Muud funktsioonid | |
| Karbi kaal | 68 g |