Tootja: dbramante1928
Mudel: OS33BL001538
EAN: 5711428015389
dbramante1928 OS33BL001538. Karbi tüüp: Foolio, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy A33 5G, Ekraani maksimaalne suurus: 16,3 cm (6.4"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must, Töölaua alus, Kaarditaskute arv: 1
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 OS33BL001538 matkapuhelimen suojakotelo 16,3 cm (6.4") Folio-kotelo Musta | €22.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,3 cm |
| Karbi tüüp | Foolio |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy A33 5G |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kaarditasku | |
| Kaarditaskute arv | 1 |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 30 tk |
| Pakendi laius | 117 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 122 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 78 mm |
| Kõrgus | 163,5 mm |
| Sügavus | 14 mm |
| Kaal | 63 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 1440 tk |
| Põhikastid (välimine) kaubaaluse kihi kohta (EL) | 48 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 395 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 245 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 230 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 740 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 22258,25 cm³ |