Tootja: dbramante1928
Mudel: NY61PBBL5516
EAN: 5711428055163
dbramante1928 New York. Karbi tüüp: Rahakotiümbris, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 13, Ekraani maksimaalne suurus: 15,5 cm (6.1"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must, Kaarditaskute arv: 3
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
DBRAMANTE1928 New York IPHONE 13 NIGHT BLACK NIGHT BLACK | €44.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15,5 cm |
| Karbi tüüp | Rahakotiümbris |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 13 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kinnitamise tüüp | Magnetiga kinnitus |
| Kaarditasku | |
| Kaarditaskute arv | 3 |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Lihtne kasutada | |
| Päritoluriik | India |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 30 tk |
| Pakendi laius | 117 mm |
| Pakendi sügavus | 25 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 155 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 76 mm |
| Sügavus | 21 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Kaal | 96 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Kaubaaluse brutokaal | 3,71 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 1440 tk |
| Põhikastid (välimine) kaubaaluse kihi kohta (EL) | 48 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 395 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 245 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 230 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 740 g |
| Peamise pakendi netokaal | 740 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 22258,25 cm³ |
| Transpordikarbi netokaal | 59 g |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 86 g |
| Väliste kartongpakendite kogus | 30 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |