Tootja: dbramante1928
Mudel: IL67CL001288
EAN: 5711428012883
dbramante1928 Iceland. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 12 Pro Max, Ekraani maksimaalne suurus: 17 cm (6.68"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Läbipaistev
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
dbramante1928 Iceland mobiiltelefoni ümbris 17 cm (6.68") Kate Läbipaistev | €25.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 17 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Taaskasutatud plast |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 12 Pro Max |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 30 tk |
| Pakendi laius | 117 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 90 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 82 mm |
| Sügavus | 11 mm |
| Kõrgus | 164 mm |
| Kaal | 31 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokaal | 3,71 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 1440 tk |
| Põhikastid (välimine) kaubaaluse kihi kohta (EL) | 48 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 395 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 245 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 230 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 740 g |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 740 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 22258,25 cm³ |
| Transpordikarbi netokaal | 59 g |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 90 g |
| Väliste kartongpakendite kogus | 30 tk |