Tootja: dbramante1928
Mudel: GR61DOGR1192
EAN: 5711428011923
dbramante1928 Grenen. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 12/12 Pro, Ekraani maksimaalne suurus: 15,5 cm (6.1"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Oliiv
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
dbramante1928 Grenen mobiiltelefoni ümbris 15,5 cm (6.1") Kate Oliiv | €21.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15,5 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Oliiv |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 12/12 Pro |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Sisseehitatud aku | |
| Taimne materjal | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 30 tk |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 16 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 61 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 76 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Sügavus | 11 mm |
| Kaal | 27 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokaal | 2,59 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 2160 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 360 mm |
| Põhikastid (välimine) kaubaaluse kihi kohta (EL) | 72 tk |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 180 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 240 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 740 g |
| Peamise pakendi netokaal | 740 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 15552 cm³ |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 61 g |
| Transpordikarbi netokaal | 34 g |
| Väliste kartongpakendite kogus | 30 tk |