Tootja: dbramante1928
Mudel: GLOPNIBL1409
EAN: 5711428014092
dbramante1928 Greenland. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: OnePlus, Ühilduvus: Nord 2 5G, Ekraani maksimaalne suurus: 16,3 cm (6.43"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 Greenland matkapuhelimen suojakotelo 16,3 cm (6.43") Suojus Musta | €8.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,3 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | OnePlus |
| Ühilduvus | Nord 2 5G |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 30 tk |
| Pakendi laius | 117 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 83,9 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 73,2 mm |
| Kõrgus | 159 mm |
| Sügavus | 11 mm |
| Kaal | 18,9 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 1440 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 395 mm |
| Põhikastid (välimine) kaubaaluse kihi kohta (EL) | 48 tk |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 245 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 230 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 740 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 22258,25 cm³ |