Tootja: dbramante1928
Mudel: RE61CL004232
EAN: 5711428042323
dbramante1928 Bulk. Karbi tüüp: Foolio, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 15 Pro, Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Läbipaistev
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Karbi tüüp | Foolio |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 15 Pro |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Kriimukindel |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 12 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 32,3 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 75 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Kaal | 25,4 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 30 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 290 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 140 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 200 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,17 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 8120 cm³ |
| ÜK tariifikood | 3930 90 97 90 |